تبلیغات
 روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین - مراسم عقد دو زوج جوان درآستانه متبرکه امامزاده حسین (ع) قزوین و در لحظه های معنوی اذان مغرب برگزار شد .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف امور خیریه استان قزوین آقای مر تضی کریمی 23 ساله و خانم بهناز کشاورز 21 ساله  دو زوج خوشبخت می باشند که با موافقت خانواده هایشان توانستند مراسم عقد خود را به سادگی هر چه تمام تر در کنار ضریح مطهر شاهزاده حسین ابن علی ابن امام رضا (ع) برگزار نمایند .

از این دو زوج پرسیدیم دلیل اینکه در این مکان مقدس مراسم عقد خود را برگزار کردید چه بود ؟ آقای کریمی گفت : من یک ماه پیش به خواستگاری رفتم و طی این مدت به این فکر میکردم که اگر قسمت شد به خانه خدا مشرف شویم ولی  چند روز پیش در خواب دیدم که مراسم عروسی ما در کنار این حرم مطهر انجام می شود  با توافق خانواده ها مراسم عقد مان  را در کنار این امامزاده واجب التعظیم گرفتیم .

خانم کشاورز میگوید بهتر است اول زندگی خود را در جای پاک و در کنار امامزاده ای که فرزند بلا فصل امام هشتم است برگزار نمائیم و بار معنوی این مهم را در اول زندگی با خود همراه سازیم و از معنویت این روز عزیز به خوشی یاد کنیم .

می پرسیم در پایان هر صحبتی که دارید بفر مائید : آقای کریمی( داماد )  می گوید بهتر است همه جوانها ازدواج را که یک سنت دیرینه وپیامبری است ساده بگیرند و بدون آلایش  بیایند در این مکانهای مقدس با هم عقد و پیمان الهی ببندند .طبقه بندی: اخبار روابط عمومی، 
برچسب ها: مراسم ازدواج در کنار بقاع متبرکه،  
نوشته شده در یکشنبه 10 خرداد 1388 توسط مجید سرکار | نظرات ()