تبلیغات
 روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین - اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان بوئین زهرا افتتاح شد

اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بوئین زهرا با حضور فرماندار ، امام جمعه موقت، شهرداران، بخشداران و جمعی از مردم آغاز به كار كرد.

حجت الاسلام مسعود انصاری "27 اسفند" در مراسم افتتاحیه اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بوئین زهرا گفت: جای خالی اداره اوقاف در بین ادارات بوئین زهرا به وضوح احساس می شد از اینرو با تلاش هایی كه در حوزه سازمانی و استانی انجام پذیرفت توانستیم مجوز تاسیس این اداره را دریافت كنیم.

وی از آغاز به كار اداره اوقاف شهرستان قزوین در آینده ای نزدیك خبر داد و افزود: با پیگیری های مستمر مجوز تاسیس اداره اوقاف شهرستان قزوین را نیز دریافت كرده ایم.

حجت الاسلام انصاری با ارائه گزارش آماری از تعداد موقوفات و اماكن مذهبی و بقاع متبركه شهرستان بویین زهرا بر اهمیت تاسیس اداره اوقاف در این شهرستان تاكید كرد.


وی گفت: وقف یك صدقه جاری است و بركات زیادی دارد به طوری كه انسان تا ابد از ثمرات آن بهره مند می شود و پیشینه آن به دوران پیامبر(ص) باز می گردد و پیامبر عظیم الشان اسلام خود یكی از واقفان بودند كه اموال و سرمایه و دارایی خود را وقف كرده اند.

در پایان طی حكمی تقی پور به سمت سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بویین زهرا منصوب شد.طبقه بندی: اخبار روابط عمومی، 
برچسب ها: افتتاحیه اداره اوقاف بوئین زهرا،  
دنبالک ها: این خبر در خبرگذاری شبستان، این خبر در راسخون،
نوشته شده در دوشنبه 17 فروردین 1388 توسط مجید سرکار | نظرات ()